Endüstriyel Vakum Çözümleri

Türkiye Resmi Distribütörü

Merkezi endüstriyel vakum sistemleri

https://magprocess.com/iletisim/

https://magprocess.com/iletisim/

https://magprocess.com/iletisim/

Havada asılı görünmeyen tozlar için endüstriyel merkezi toz toplayıcılar

Portatif makinelerden karmaşık tesislere kadar çeşitli toz emme sistemleri sunuyoruz. Endüstriyel toz toplayıcılar, çalışma ortamındaki ince ve asılı tozların geri kazanımı için ideal bir makinedir. Bu endüstriyel toz emiciler, maksimum verimlilik için müşterinin üretim tesisinin özelliklerine göre tasarlanmıştır. Üretim tesisinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için merkezi toz toplama sistemleri kuruyoruz.
Toz emicilerimiz güvenilir, enerji tasarruflu ve üretim odaklı sistemlerle karlılığı artırır. Filtreleme sistemleri de dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriyel toz emicilerimiz ve toz toplayıcılarımız, çok sayıda endüstriyel toz kontrolü zorluğuna çözüm sunar. Endüstriyel toz emme sistemlerini tasarlarken, kurarken ve bakımını yaparken güvenlik ön plandadır ve çalışanların korunmasını sağlamak için her zaman HSE standartlarına uyarız.
Tavsiye için uzmanlarımıza danışın. Tesis prosesleri metaller, kimyasallar veya diğer malzemeleri içerse de, Dupuy’un toz toplayıcıları tesisinizi temiz tutmak için müdahale eder. Toz toplama sistemlerimiz ağaç işleme, kumlama, metal işleme, gıda, kimya ve ilaç gibi çok çeşitli endüstrilerde başarıyla kullanılmaktadır.

https://magprocess.com/iletisim/

https://magprocess.com/iletisim/

https://magprocess.com/iletisim/

https://magprocess.com/iletisim/

Kaynak Dumanı Aspiratörleri

Mekanik atölye her zaman dikkatimizin merkezindedir. Havanın kalitesini ve mekanik işlemenin gerçekleştiği alandaki işin kalitesini iyileştirmek için her zaman vakum çözümleri tasarlıyoruz.  Metal yüzeylerin işlenmesi sırasında, dumanlar ve ince tozlar (0,1 μm’den daha düşük bir çapa sahip asılı toz mikropartikülleri ile) sürekli olarak üretilir ve bunlar solunduğunda operatörlerin sağlığı için ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle kaynak faaliyeti, kaynakçının figürüne özellikle dikkat edilerek gerçekleştirilmelidir.
Spesifik olarak kaynak, bir kaynak torcu tarafından yayılan lokalize bir ısı kaynağı vasıtasıyla iki metalik bileşenin füzyonudur. Bu işlem sırasında sağlığa zararlı dumanlar, gazlar ve buharlar açığa çıkar.
Gazlar, buharlar, kokular veya dumanlar, üretildikleri yere mümkün olduğunca yakın bir yerden çıkarılmalıdır. Mesleki maruziyet sınır değerleri (OELVs), bir çalışanın solunum bölgesinde asla aşılmaması gereken ortalama kirletici konsantrasyonu için sınırı belirler. Bu değerler Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan bilimsel verilerden alınmıştır. Amaçları, çalışma ortamında toz ve mikropartiküllerin varlığını sınırlamaktır. Mesleki maruziyet sınır değerleri temel bir hedeftir ve bunları mümkün olan en düşük değerlere düşürmek için çaba gösterilecektir.
Kaynak dünyasına adanmış Du-Puy elektrikli süpürge serisi, bu zehirli dumanların çalışma ortamında dağılmasını ve operatörler tarafından solunmasını önlemek için bir dizi etkili araç sunar. Nasıl? Prosesler sonucu açığa çıkan duman ve tozları doğrudan kaynağında emerek kimyasal ve zararlı maddelerden arındırır.
Tüm duman aspiratörlerimiz, lokalize emiş için uygun, kendinden destekli bir emme kolu ile donatılmıştır. Çeşitli iş istasyonlarında basit ve hızlı bir şekilde hareket ettirilebilmeleri için kompakt boyutlardadırlar.  Araç servislerinde, kaynak atölyelerinde, mobilya üreticilerindemekanik atölyelerdetersanelerde ve imalat şirketlerinde hava kalitesinin korunması için gerekli araçlardır.

https://magprocess.com/iletisim/

YAĞ GERİ DÖNÜŞÜM & ÇAPAK GERİ DÖNÜŞÜM YÜKSEK VAKUM SİSTEMİ

Talaşlı imalat makinalarında oluşan atık yağ ve metal çapak geri dönüşümü

DU-PUY’un tüm vakum çözümlerini keşfedin, 1964’ten beri en verimli endüstriyel temizlik makinelerini projelendiriyor ve üretiyoruz. Gıda, ilaç veya imalat endüstrisi olsun, herhangi bir endüstriyel uygulamada her türlü temizlik veya bakım gereksinimini karşılayabilen çok çeşitli sağlam ticari ve endüstriyel elektrikli süpürgeler sunuyoruz. Her profesyonel veya endüstriyel elektrikli süpürgenin, onu temizlik işlemleri için uygun kılan kendine has özellikleri vardır. Alanındaki uzmanlarımız, en uygun ekipmanı seçmenizde size tavsiyelerde bulunmamızı ve rehberlik etmemizi sağlar.
Yüksek Vakumlu Elektrikli süpürgelerimiz, üretim ortamlarının temizliğini kolaylaştırmak ve hızlandırmak için mükemmel bir araçtır, verimliliği artırmanıza ve bakım maliyetlerinden tasarruf etmenize olanak tanır.

Ticari ve endüstriyel yüksek vakumlu elektrikli süpürgelerimiz, her bir endüstriyel sektörün kullanıcıları ve bakım yöneticileri tarafından belirlenen özel istek ve ihtiyaçlarla birlikte “sahada” tasarlandıkları için üretim tesislerinin temizliği ile ilgili profesyonellerin, şirketlerin ve işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir. Taşıması kolay, çok değerli, güçlü ve gürültüsüz olan bu ürünler, DU-PUY’un endüstriyel yüksek vakumlu elektrikli süpürgeleridir

DUMAN FİLTRE

İşletmenizde oluşan, yağlı duman ve kuru duman filtre sistemleri. %100 emiş gücü ve filtreleme.

Yeni, SKY yağlı duman filtre serisi.

Bu yağ buharı santrifüj filtreleri, havada asılı kalan yağ buharları, mikro sisler ve dumanlar büyük miktarlarda kirli ve dumanlı havanın emilmesini ve arıtılmasını sağlar. Bu yağlı bileşikler çevreye ve insan sağlığına zararlıdır. Takım tezgahları içindeki işleme işlemleri sırasında, işleme sürecine oluşan metallerin sürtünmesi yağlayıcıların aşırı ısınmasına ve yağ buharlarına dönüşmesine neden olduğunda üretilirler.

En yaygın işlemler tornalama, frezeleme, taşlama, çekme, delme, kesme, diş açma ve deforme etmedir.
Ülkeden ülkeye farklılık gösteren mevcut düzenlemeler, sağlıklı ve üretken bir çalışma ortamı sağlamak için dumanların hızlı bir şekilde çıkarılmasını ve arıtılmasını gerektirir.
Yeni yağ buharı toplayıcı serimiz, yenilikçidir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.
Çalışma ortamınızı sürdürülebilir bir şekilde temiz, güvenli ve verimli hale getirir.

Scroll to Top