Asrifiks Mühendislik Logo
ANASAYFA

ÖZEL ÜRETİM

ÖZEL PARÇA ÜRETİMİ

Parça İmalatı

TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA TÜM PARÇA, MAKİNA, OTOMASYON İHTİYAÇLARINIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM TEKNİKLERİ KULLANARAK HIZLI VE KALİTELİ İMALAT YAPMAKTAYIZ.
AsriFiks Mühendislik, firmaların tüm özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek proje alt yapısına sahip olduğu gibi , makinelerin projelendirilmesinden , montajının yapılıp faaliyete girmesine kadar geçen tüm işlemlerde müşteri süreçleri konusundaki bilgisini , üretim ve mühendislik kalitesini ve yaratıcılığını müşterilerine en mükemmel sistemi ve çözümleri sunmak için kullanır.

Bilgi birikimi ile müşterilerinin yanında , sürekli çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

ÖZEL PARÇA İMALATI

Firmaların özel parça maliyeti konusunda son derece tutumlu ve dikkatli olduğunun bilinciyle, özel parça üretim alanında uzman ve deneyimli personellerimizle sürekli hizmet veriyoruz.

Son teknoloji dijital makinalarımızla sanayi sektöründe paslanmaz, pirinç, metal, mühendislik plastiği ve Tel Erezyon EDMhammaddeleri ile isteğe bağlı özel üretim yapmaya ihtiyacı olan tüm özel parça malzemeleri için son teknoloji ile üretim yapıyoruz.

Eğer, işletmenizde özel tasarım gerektiren makine, mekanizma, otomasyon ve ortaklaştırma gibi özel proseslerinizde anahtar teslim çözümler sunabiliyoruz.